Zoals eerder gezegd hebben we de docenten wat vragen gesteld. Hieruit blijkt dat een groot deel van fietsen houdt. Dit verschilt overigens wel per docent. Jasper houdt van Mountainbiken, Frank en Arthur van wielrennen en Bert van zijn motorfiets. Daarnaast zijn er veel docenten muzikaal! Er wordt gitaar, basgitaar en saxofoon gespeeld door Peter, Thijs en Jasper. Ronald peters heeft het nog over een Ierse sessie band en een Beatles coverband.

Wat voor jullie eerste jaar studenten nog belangrijk is om te weten zijn de zwakke plekken van de docenten. Daarom hebben we ze gevraagd waar ze mee om te kopen zijn. Misschien kan je daarmee nog wat extra informatie winnen. Een lekker biertje is de veiligste keuze. Wat betreft Frank, Arthur en Peter gaat de voorkeur gaat uit naar een quadrupel. Terwijl Thijs en Fritschal meer van de whisky’s zijn. Voor Fritschal is alleen een Macallan Single Malt goed genoeg. Hester houdt van drop en Bert heeft een gezonder alternatief met een uitgebreide salade. Tot slot is een andere veilige keuze een bossche bol, deze is met name effectief bij Jasper.

Categorieën: intro 2021-2022