Welkom op de hoofdpagina van de startweek voor de opleidingen elektrotechniek en technische informatica van Avans Hogeschool. Alle informatie rondom de startweek is op deze website van de studievereniging te vinden. Zie bij het kopje startweek alle activiteiten die deze week voorbij komen.
Ook zul je in deze eerste week lessen volgen volgens een lesrooster. Meer informatie vind je onder het kopje rooster.

We starten allemaal tegelijk in dezelfde ontvangstruimte op maandag 29 augustus om 8:45, daar krijg je te horen in welke groep je zit en kun je de rest van het weekprogramma volgen volgens onderstaande planning. Instructie: alle activiteiten uit de planning zijn aan te klikken om meer informatie over de betreffende activiteit te krijgen.

Wij van de startweek commissie, alle docenten van de opleiding en alle mentoren die deze startweek organiseren, wensen je een hele fijne, gezellige, af en toe wat brakke, maar vooral geslaagde startweek toe!